Numer konta bankowego:
Bank PEKAO S.A..
30 1240 2395 1111 0010 1005 7554
Infolinia 08:00 - 17:00
+48 (81) 884 41 09
+48 (81) 884 48 55
KUP BILET ONLINE

Ważne adresy i telefony

SPRZEDAŻ I REZERWACJA BILETÓW
Nazwa Adres Telefon Email
„AGAT” 27-400 Ostrowiec Św. ul. 3-go Maja 13 +48 (41) 265 39 78
ostrowiec@agat.eu
„AGAT” 39-400 Tarnobrzeg ul. Mickiewicza 11a/1 +48 (15) 823 59 20
tarnobrzeg@agat.eu
„AGAT” 24-100 Puławy ul. Lubelska 2C/4 +48 (81) 886 12 56
pulawy@agat.eu
„AGAT” 21-100 Lubartów ul. Rynek 1/12 +48 (81) 854 61 97
lubartow@agat.eu
„AGAT” 20-082 Lublin ul. Świętoduska 20/2 +48 (81) 532 07 90
+48 (81) 532 86 97
lublin@agat.eu
„AGAT” 23-200 Kraśnik ul. Lubelska 29 +48 (81) 884 48 55
+48 (81) 825 06 96
krasnik@agat.eu
"AGAT" 40-031 Katowice ul. P. Skargi 4 +48 (32) 229 83 22
katowice@agat.eu
MARKETING, WYNAJEM, WSPÓŁPRACA
Nazwisko i imię Adres Email Gadu-Gadu
Kuśmierzak Artur +48 (81) 884 01 34 artur.k@agat.eu
Serafin Krzysztof +48 (81) 884 01 44 krzysztof@agat.eu
Piętal Sylwia +48 (81) 884 01 37 sylwia@agat.eu
OBSŁUGA LINII AUTOKAROWYCH
Nazwisko i imię Adres Email Gadu-Gadu
Linia do Austrii +48 (81) 884 01 42 agata@agat.eu
Linia do Grecji +48 (81) 884 01 32 renata@agat.eu
Linia do Wielkiej Brytanii +48 (81) 884 01 45 agnieszka.b@agat.eu
Linia do Belgii +48 (81) 884 01 45 agnieszka.b@agat.eu
Linia do Niemiec +48 (81) 884 01 45 agnieszka.b@agat.eu
Linia do Szwajcarii +48 (81) 884 01 42 agata@agat.eu
Linia do Włoch +48 (81) 884 01 42 agata@agat.eu
Linia do Słowenii +48 (81) 884 01 42 agata@agat.eu
Linia do Ukrainy +48 691 240 950 olek@agat.eu
DZIAŁ FINANSOWO – KSIĘGOWY
Nazwisko i imię Adres Email
Pikula Anna +48 (81) 884 01 33 anna@agat.eu
Jakubowska Iwona +48 (81) 884 01 35 iwona@agat.eu
NUMERY ALARMOWE / tylko w awaryjnych przypadkach
Prosimy nie korzystać z tych numerów w godzinach otwarcia biura w Kraśniku, tj.
pon. – pt.: 8:00 – 17:00
sobota: 9:00 – 16:00


Telefon awaryjny nie służy do rezerwowania biletów, jak również do zgłaszania rezygnacji z przejazdu. Telefon awaryjny obsługiwany przez pracownika firmy Agat umożliwia Państwu kontakt z nami w wyjątkowych przypadkach, np. gdy chcą Państwo zapytać o opóźnienie autokaru lub w przypadku gdy spóźnią się Państwo na autobus naszych linii.

Nazwa Telefon
Awaryjny 607 067 291
Awaryjny 607 067 292
Awaryjny 607 067 293
Awaryjny - Linie Ukraińskie 691 240 950
Awaryjny - Linie Ukraińskie 693 920 750