"

Agat - O nas - Bilety autokarowe

Numer konta bankowego:
Bank PEKAO S.A..
30 1240 2395 1111 0010 1005 7554
Ue
Infolinia
pon.– pt. 08:00 - 16:00

+48 (81) 884 41 09
+48 605 160 390

AGAT Twoje Biuro Podróży

Biuro Podróży AGAT  to firma obecna w branży turystycznej i na rynku przewozów autokarowych od prawie 30 lat. Początki działalności firmy sięgają roku 1993, kiedy to pierwsze autokary wyjechały do Włoch, przewożąc nielicznych wtedy pasażerów. W kolejnych latach rozwinęliśmy siatkę międzynarodowych przewozów autokarowych do większości państw europejskich.
Ciągłe inwestowanie w tabor autokarowy tak, by spełniał najwyższe europejskie standardy i wymagania sprawiło, że mogliśmy od maja 2018 r. w większym stopniu zaangażować się w obsługę wyjazdów turystycznych dla biur podróży z całej Polski. Realizujemy również indywidualne zamówienia obejmujące wynajem autokarów po Polsce i Europie.
Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam z powodzeniem wyjść na przeciw oczekiwaniom klientów i stać się również organizatorem turystyki. Jesteśmy w stanie stworzyć ofertę „szytą na miarę” potrzeb klienta. Specjalizujemy się w organizacji wycieczek szkolnych, grupowych wyjazdów integracyjnych, wyjazdów narciarskich, w szczególności do Włoch i na Ukrainę.
W swojej ofercie mamy wakacje najlepszych touroperatorów, m.in. Itaki, Wezyra, Rainbow Tours, Grecos, TUI.
Stawiamy na ciągły rozwój i doskonalenie naszych usług. Nasz zespół stanowi wykwalifikowana kadra pracowników, dbamy o najwyższe standardy obsługi oraz komfort i bezpieczeństwo na pokładach naszych autokarów.
                                                                                                                                          
                                                                                                                                          Zapraszamy do zapoznania się szczegółowo z naszą ofertą.