"

ПРО НАС |

Номер банківського рахунку:
Bank PEKAO S.A..
30 1240 2395 1111 0010 1005 7554
Ue
Гаряча лінія
08:00 - 16:00

Tел.: + 48 (81) 884 41 09
Fax : + 48 (81) 884 48 55

Лідер Польського Туризму 2009 року.

ЛІДЕРИ ПОЛЬСЬКОГО ТУРИЗМУ – програма акції для кращих
Щороку Агентством з розвитку туризму та видавництвом галузевого журналу «Ринок Подорожей» готується престижний рекламний каталог «ЛІДЕРИ ПОЛЬСКОГО ТУРИЗМУ», якій є своєрідним гідом найкращої частини польського туристичного бізнесу. Видавництво "ЛІДЕРИ ПОЛЬСЬКОГО ТУРИЗМУ" має елітний характер, містить презентації фірм, організацій, ретельно відібраних редакцією посеред кількох тисяч, що працюють на ринку. Це не випадковий вибір – це означає, що в ньому можуть опинитись лише деякі фірми, що вирізняються на ринку в сфері своєї діяльності і спеціалізації, успішні, створюючи цікаві пропозиції, фірми що користуються доброю репутацією у клієнтів і компаній-партнерів, динамічні, інноваційні, зацікавлені у співпраці з новими партнерами, лауреати галузевих і споживацьких конкурсів , переможці рейтингів опрацьованих редакцією журналу "Ринок Подорожей", міста і регіони Польщі, найбільш популярні серед туристів.
Головна наша ціль полягає в тому, щоб сприяти НАЙКРАЩИМ в туристичному бізнесі та демонструвати їх пропозиції.  Елементом Програми Популяризації ЛІДЕРИ ПОЛЬСЬКОГО ТУРИЗМУ є СЕРТИФІКАТ "ЛІДЕР ПОЛЬСЬКОГО ТУРИЗМУ"- який присуджується щороку через галузевий журнал "Ринок Подорожей" фірмам і організаціям в відповідній для них категорії – це і є рекомендація до співпраці та користування послугами НАЙКРАЩОГО в туристичному бізнесі.                                      Редакція Ринку Подорожей
Лідер Польського Туризму 2006 року. 
Нам дуже приємно повідомити, що наша фірма отримала Сертифікат ЛІДЕР ПОЛЬСЬКОГО ТУРИЗМУ 2006р. в категорії АВТОБУСНІ ПЕРЕВІЗНИКИ. Сертифікат був призначений галузевим журналом Ринок Подорожей в знак визнання високої якості послуг, що ми надаємо, а також стабільного положення на ринку.
Тренінг Практика безпечного і економічного водіння 2006.
У 2006р. наші водії пройшли навчання в галузі економічного і безпечного водіння, за що були відзначені спеціальними Сертифікатами.
Член Польського Товариства Автобусних Перевізників 2004r.
Від 2004р. ми є членом Польського Товариства Автобусних Перевізників до якого належать найкращі польські автобусні перевізники.
Регіональна Палата Туризму з 1998 року.
Починаючи з 1998 року ми є членом Регіональної Палати Туризму в Любліні.