"

ПОЛОЖЕННЯ |

Номер банківського рахунку:
Bank PEKAO S.A..
30 1240 2395 1111 0010 1005 7554
Ue
Гаряча лінія
08:00 - 16:00

Tел.: + 48 (81) 884 41 09
Fax : + 48 (81) 884 48 55
ПОЛЬЩА КВИТКИ <-> УКРАЇНА

УМОВИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

1. Договір перевезення укладається в момент придбання пасажиром квитка. Перевезення відбуваються відповідно до розкладу руху, наданого перевізником для громадськості.
2. Квиток є особистим документом, що дає право на проїзд, та не може бути переданим іншій особі.
3. Квиток односторонній, дійсний на зазначену дату , для проїзду в одну сторону, від місця початку подорожі до місця її закінчення.
4. Квиток двосторонній «закритий» з датою, це квиток, що дає право на проїзд в дві сторони з вказаними датами виїзду в обох напрямках. Квиток двосторонній «відкритий» «open» це квиток ,що дає право на проїзд в обидві сторони, з тією різницею, що дати від'їзду та повернення визначає власник квитка.
5. Квиток open (відкритий) дійсний 12 місяців від дати виїзду, на всіх лініях, що обслуговуються АГАТОМ. Бронювання квитка open здійснюється при наявності вільних місць в автобусі і безкоштовно.
6. Квиток для збереження своєї чинності повинен містити: зазначенні дати поїздки, а також взаємодії, ім'я та прізвище пасажира пред'явника що подорожує, назва перевізника-продавця, суму, сплачену за квиток, штамп бюро (агента), в якому куплено квиток.
7. Квиток відповідно з Постановою міністра фінансів від 22.12.1999 року. є рахунком, якщо містить такі дані: назва та податковий номер продавця, номер і дату видачі квитка, відстань тарифну не менш, ніж на 50 км, суму до оплати разом з пдв, суму податку.
8. Для того, щоб отримати знижку необхідно при покупці квитка пред'явити відповідний документ, що дає право на знижку.







1. На обслуговуваних лініях не проводиться бронювання місць без придбання квитка.
2. У разі відмови від поїздки, (повернення дебіторської заборгованості) повернення коштів проводить каса, де квиток був придбаний, згідно наступних правил:
  * квиток односторонній:
- більше 14 днів до поїздки – відрахування 10% від вартості квитка,
- від 14 до 3 дні до поїздки – відрахування 25% від вартості квитка,
- від 3 до 1 дня до поїздки – відрахування 50% від вартості квитка,
- в день виїзду, за годину  до від'їзду - відрахування 90 % вартості квитка,
  * двосторонній квиток або Open (ВІДКРИТИЙ) :
- в разі повернення двостороннього квитка мають застосування принципи як в разі одностороннього квитка, при цьому до уваги взята є тільки дата виїзду,
* квиток двосторонній – повернення коштів за зворотній напрямок :
- повернення для клієнта це різниця ціни двостороннього і одностороннього квитка, мінус вартість відрахування, залежно від дати повернення згідно з правилами як при односторонньому квитку,
  * квиток двосторонній Open (Відкритий) - повернення коштів за зворотній напрямок :
-повернення для клієнта це різниця в ціні квитка двостороннього і одностороннього за мінусом 10% вартості цієї суми,
  Відрахування не застосовуються, якщо відмова від поїздки відбувається з причин, перевізника. Не видається дублікат квитка і не проводиться повернення коштів за загублений квиток.














1. Зміни дати виїзду можуть відбутися, не пізніше ніж за день до виїзду.
2. Тарифи(додаткові оплата) пов’язані зі змінами в квитках (зміна дати виїзду/повернення) вказані в розкладі руху, що стосується даного рейсу . Всі зміни мають бути зазначені на білеті разом з датою ,штампом ,підписом особи ,яка зробила зміни.
3. Датування квитка Open (відкритий) на всіх лініях, що обслуговуються АГАТ є безкоштовне.
 

1.Пасажир має право на безкоштовне провезення 2 одиниць багажу, основний (валіза, дорожня сумка, рюкзак) загальною вагою не більше 30 кг і загальними розмірами, що не перевищують 90 х 75 х 25 см. Пасажир крім основного багажу, має право на провезення 1 місця ручної поклажі вагою до 5 кг
2. Багаж приймається безпосередньо в автобусі, яким має бути перевезений. Перевізник на доказ прийняття багажу основного не ручної поклажі , видає пасажирові багажну квитанцію.
3. Додатковий багаж можна брати лише по мірі вільного місця, щоразу це питання вирішує екіпаж автобуса. Перевізник може стягувати оплату за додатковий багаж. Тарифи щодо перевезення додаткового багажу вказані в розкладі руху на, даний рейсі.
4. Багаж що перевозиться у багажному відділенні повинен бути підписаний.
5. Перевізник може відмовити в перевезенні багажу, якщо він містить:
  а) речей, перевезення яких заборонено на підставі окремих законів,
б) речі небезпечні або здатні завдати шкоди особам або майну, зокрема, отруйні матеріали, їдкі, легкозаймисті, вибухонебезпечні, радіоактивні і т. д.,
в) трупи людей і залишки людських трупів,
г) речі, які з-за їх стану чи властивостей можуть бути під час перевезення пошкодженні або знищенні, якщо їх упакування є недостатнім, чи при відсутності необхідного упакування.
   У разі обґрунтованої підозри, перевізник може перевірити, що вміст багажу не містить предметів або матеріалів, зазначених у пункті. а), б), в) вище. У разі виявлення порушень, витрати пов'язані з перевіркою багажу, покладаються на пасажира. Якщо пасажир не зголошується до участі в перевірці багажу або не можливо знайти його, перевірка здійснюється в присутності осіб, запрошених на неї перевізником. 
6. Перевізник має право відмовити в прийнятті багажу, на даний рейс транспортного засобу, за вказаним маршрутом, якщо завантаження цього багажу могло б затримати відправлення даного рейсу.
7. Перевізник видає багажні пересилки власникові багажної квитанції при її поверненні і не зобов'язаний перевіряти чи особа , що пред’явила багажну квитанцію, має право для одержання даної пересилки.
8. Перевізник може видати пересилку багажу особі, яка не може пред’явити квитанцію на багаж, але може довести своє право на отримання даного багажу; якщо є сумніви, то перевізник може вимагати відповідних гарантій.
9. Відібрання багажу особою без застережень спричиняє закінчення терміну для складення претензій, збитку або пошкодження, поза випадками, передбаченими в законі.
10. Коли багаж залишається в автобусі перевізник чинить відповідно до положення про знайдені речі.
11. Перевезення тварин заборонено –виняток становлять собаки поводирі для сліпих людей.
12. За речі, які пасажир перевозить з собою під власним контролем, перевізник не несе відповідальності, хіба що збитки виникли з його вини. 
13. Перевізник не несе відповідальності за втрату чи пошкодження грошей, цінних паперів і цінних предметів, зокрема, коштовносте або предметів, що мають наукову чи художню цінність, хіба що ці речі були прийняті на зберігання, або збиток виник внаслідок навмисних неправомірних дій або грубої недбалості перевізника чи його працівника.
14. Перевізник не несе відповідальності за пошкодження багажу пов'язані з транспортуванням в разі однієї з таких причин:
а) якщо виникли зі сторони пасажира, але не з вини перевізника,
б) коли випливають з властивостей товару,
в) внаслідок непереборної сили,(непередбачувані форс мажорні обставини),
г) у випадку знаходження в багажі речей, заборонених при перевезеннях або прийнятих до перевезення на особливих умовах, 
д) відсутності, недостатності або дефекту упакування речей, які знаходяться у багажі, що зазнають при цьому пошкодження внаслідок їх природних властивостей,
е)особливої податливості речей, що знаходяться у багажі, на шкоду в результаті вад або натуральних властивостей . собливої податливості речей, що знаходяться у багажі, на шкоду в результаті вад або натуральних властивостей,
є) завантаження, розміщення або розвантаження багажу пасажиром,
ж) перевезення речей, які відповідно до закону чи угоди мають мати наглядача, якщо шкода виникла в результаті причин, якім мав запобігти наглядач. 
15. Перевізник не відповідає за ушкодження багажу, маса і кількості якого не перевірена при наданні, а також якщо перевезений багаж без сліду ушкодження, хіба що заявник вимоги доведе, що збиток виник в період з моменту прийняття багажу перевезення до його видачі.
16. Пасажир, інвалід має право на безкоштовне перевезення інвалідних колясок або іншого необхідного обладнання. 
 



































1. В автобусах АГАТ допускається перевезення домашніх тварин у відповідності з законодавством про захист тварин. Необхідно попереднє бронювання місця для тварин в бюро АГАТ.
Кожен пасажир, який хоче подорожувати з твариною зобов'язаний повідомити АГАТ про цей факт.
2. Тварина повинна мати паспорт, імплантований мікро чіп, та ветеринарні обстеження необхідні для в'їзду в країну, що становить мету поїздки.
За відсутність відповідних документів відповідає тільки власник тварини. Відсутність відповідної документації може призвести до припинення поїздки.
3. Перевізник АГАТ дозволяє перевезення дрібних тварин (тільки до 4кг). Тварини повинні бути перевезені на колінах пасажира в спеціальних контейнерах для перевезення, або якщо це собаки то вони повинні перевозитися на підлозі автобуса в наморднику та з повідком . Дозволяється перевозити тварин в клітці або в сумці спеціально для цього призначеній на садінні поряд з власником тварини. Перевезення тварин має відбуватися в такій спосіб, щоб не заважати іншим пасажирам.
4. Допускається перевезення собак-супровідників сліпих. 
5. Перевізник може відмовити в перевезенні тварини без вказаної причини або коли в автобусі знаходиться вже більше 2-тварин. Водій може відмовити впускати тварину до автобуса ,коли вирішить, що це спричиняє загрозу для інших пасажирів.
6. За перевезення тварини, стягується плата у розмірі 100% від вартості квитка, що дозволяє подорож в манежі, клітці, в сумці на колінах власника або на місці поруч з власником.
У разі повної оплати квитка доступним для власника залишається 2 місця і простір під сидінням для тварини. 
7.На рейсах до Великої Британії фірма АГАТ не дозволяє перевозити тварин.









1. Пасажир зобов'язаний з'явитися на автобусній зупинці, принаймні за 15 хвилин до запланованого відправлення автобуса.
 2. Пасажир при посадці в автобус на даний рейс зобов'язаний пред'явити квиток і документи, необхідні для перетину кордону.
3. Пасажир має право змінити місце посадки в автобус або висадки з нього, після попереднього узгодження з перевізником (зміна повинна бути вказана в квитку).
4. Пасажир зобов'язаний перед купівлею квитка ознайомитися з документом "Загальні Умови Перевезення", купівля квитка означає прийняття цих умов.
5. Пасажир зобов'язаний дотримуватися всіх митно – валютних правил, що діють в окремих державах транзиту і призначення.

6.Особа з обмеженими можливостями або з обмеженою здатністю до пересування, повинна повідомити про це перевізника в разі особливих потреб. Такі потреби можуть виникнути у зв'язку з можливими труднощами, при посадці чи висадці , місці сидіння, пересіданні, а також перевезенні реабілітаційного устаткування , ортопедичних та інші допоміжних засобів.
7. Просимо пасажирів про підпорядкування розпорядженням екіпажу автобуса ,які виникають у зв’язку з реалізацією обов'язків, для запевнення безперебійного і безпечного проїзду, а також турботи про майно пасажирів і перевізника.
8. Пасажир може змінити договір перевезення до початку подорожі, або в місці зупинки транспортного засобу на шляху прямування. Зміна може торкнутися терміну відправлення, місця призначення або класу транспортного засобу. Для внесення змін пасажир повинен отримати від перевізника необхідні запевнення і, при потребі , враховувати і сплатити різницю суми оплати ( дебіторської заборгованості.)
9. Пасажир несе відповідальність за збитки, заподіяні ним під час перевезень.
10. Пасажир несе відповідальність за шкоду, завдану ним в результаті завантаження багажу.
11. Під час автобусних рейсів діє категорична заборона на паління тютюну і вживання алкогольних напоїв та наркотиків.
12. Можливі претензії, що випливають з договору перевезення слід направляти на адресу Перевізника, протягом 3 місяців з моменту виникнення обставин, що є предметом скарги. Особою, яка має право подавати скарги є Пасажир або його опікун. . Скарги, подані третіми особами, розглядатися не будуть. При подачі скарги необхідно описати при яких обставинах це сталося , претензії, шкоди, а також визначити орядок компенсації. До претензії слід докласти квиток або його ксерокопію. Перевізник розглядає претензії протягом 1 місяця з дня їх отримання на адресу Перевізника. Умови подання і детальний порядок розгляду скарг регулюється виконанням правових положень Транспортного Права. 










1. Автобус, що обслуговує даний рейс, відповідним чином позначений інформаційною табличкою.
2. Перевізник має право не допустити до заняття місця в автобусі або вимагати його залишити у випадку, якщо пасажир: 
а) не дотримується умов перевезення,
б) загрожує безпеці або порядку в транспорті,
в) якщо його присутність обтяжуватиме пасажирів,
г) під впливом алкоголю, наркотиків або інфекційних захворювань,
д) порушує порядок в автобусі,
є) не дотримується приписів екіпажу.
Пасажир, який не був допущений до перевезення, або був видалений з автобуса, має право на відшкодування сплачених коштів, що мають відношення до невикористаного транспортного забезпечення за вирахуванням 90% від вартості квитка.
3. У разі, якщо пасажир через недотримання митних , валютних, паспортних або інший правил ,буде затриманий на кордоні, він несе повну відповідальність за нанесену шкоду, в цьому випадку відповідно перевізника.
4. Перевізник несе відповідальність за невиконання або неналежне виконання договору перевезення на умовах, зазначених в транспортних положеннях.
5. Перевізник звільняється від зобов'язань щодо перевезення, якщо:
a) стаються унеможливлюючи перевозку обставини, яких перевізник не міг уникнути ані запобігти їх наслідкам,
б) клієнт порушив транспортні положення,
c) з огляду на предмет перевезення не має можливості виконання, при використанні наявних ресурсів і транспортних пристроїв.
6. Обов'язок перевезення може бути скасований через перевізника в разі стихійного лиха, перерви в експлуатації, особливих труднощів, спричинених клієнтом, з економічних причин, яких перевізник не міг передбачити, як також з уваги на безпеку руху. Обмеження можуть полягати в цілковитому або частковому призупиненні перевезень, вилучення з перевезень визначених категорій багажу, деяких рейсів або місць зупинок , призупиненні перевезень у вказаних днях , чи призупинення перевезень за даних вказаних умов.
7. Якщо перед початком перевезення або під час його виконання виникнуть обставини, що роблять його неможливим згідно зі змістом угоди, перевізник повідомляє про це пасажирів, а також забезпечує заміну перевезення.
8.Виняток становлять перевезення, що відбуваються на підставі проїзних квитків, в разі перерви в русі або втрати сполучення, передбаченого в розкладі руху, пасажиру надається право на повернення виплати за цілий перерваний проїзд, а крім того він може безплатно повернутися до місця виїзду, хіба що перевізник не має можливості організувати таке перевезення.
9. Діти і молодь до 16 років можуть подорожувати виключно під опікою дорослих.
10. На час проїзду на автобусі пасажир застрахований перевізником в рамках існуючого(діючого) автострахування.
11. У відповідності зі ст. 135 закону про іноземців, водій має право контролю терміну дії паспорта і візи.   




















1. Перевізник може використовувати без згоди Пасажира, дані, в цілях належного виконання договору перевезення, у відповідності з Законом "про захист даних" та іншими чинними законами.
2. Перевізник зобов'язується зберігати дані в таємниці і не розголошувати їх третім особам, хіба що Пасажир надає йому на це повноваження, або ж таке повноваження буде випливати із закону.
3. Пасажиру надається право перевіряти дані, що подає Перевізник разом з тим він має можливість їх оновлення та зміни.
У сфері, неврегульованій з даними Загальними Перевізними Умовами, що до надання послуг перевізником, застосовується положення закону від 15 листопада 1984 р. Транспортного права(цілісний текст: Dz. U. 2000 р. Номер 50 poz. 601) , також виконавчі акти до цього закону, а також положення цивільного кодексу. Перевізник забезпечує пасажиру доступ та ознайомлення з правами та обов’язками, що виникають з положень Транспортного Права.