"

ПОЛОЖЕННЯ |

Номер банківського рахунку:
Bank PEKAO S.A..
30 1240 2395 1111 0010 1005 7554
Гаряча лінія
08:00 - 17:00
9.00-13.00
Tел.: + 48 (81) 884 41 09
Fax : + 48 (81) 884 48 55
ПОЛЬЩА КВИТКИ <-> УКРАЇНА

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Доступні наступні місця розповсюдження квитків :
- В одному з офісів Агат.
-В одному з офісів, агентств на території всієї Польщі і за кордоном – список офісів доступний на нашому сайті.
-Через наш веб-сайт або веб-агентів, які продають наші квитки.
На лініях, що обслуговуються фірмою АГАТ не здійснюється бронювання місць в автобусі. Місця займаються пасажирами при посадці. Пасажири займають місця у відповідності з порядком посадки.
Люди, які часто подорожуєте нашими рейсами можуть отримати картку постійного клієнта АГАТ PREMIUM CARD, яка дає право на 15 % знижки при купівлі квитка на усі наші рейси, за винятком рейсів на України. Умовою для отримання картки є відправляння на адресу нашого офісу в Красніку 3 квитка. Квитки двосторонні рахуються подвійно. Просимо вказувати зворотну адресу на яку буде надіслана картка.

АГАТ не вимагає підтвердження бронювання у квитку на зворотну частину подорожі , якщо бронювання було зроблено по телефону. Проте ми наполегливо рекомендуємо, щоб – коли це можливо – отримати письмове підтвердження бронювання (з зазначенням дати та часу повернення, з печаткою бюро подорожей). ДАТУВАННЯ OPEN Є БЕЗКОШТОВНЕ!

Квиток open дійсний 12 місяців від дати виїзду, на всіх рейсах, що обслуговуються АГАТ . Квиток не використаний у зазначений період втрачає свою важливість. Принципи повернень закуплених квитків регулюють положення умов перевезень. Повернення квитків проводиться в офісах, в яких вони були придбані.

1. В автобусах АГАТ допускається перевезення домашніх тварин у відповідності з законодавством про захист тварин.
Необхідно попереднє бронювання місця для тварин в Бюро АГАТ. Кожен пасажир, який хоче подорожувати з твариною зобов'язаний повідомити АГАТ про цей факт.
2. Тварина повинна мати паспорт, імплантований мікрочіп, та ветеринарне обстеження , необхідні для в'їзду в країну, що становить мету поїздки. За відсутність відповідних документів відповідає тільки власник тварини. Відсутність відповідної документації може призвести до припинення поїздки.
3. Перевізник АГАТ дозволяє перевезення дрібних тварин (тільки до 4кг). Тварини повинні бути перевезені на колінах пасажира в спеціальних контейнерах для перевезення, або якщо це собаки то вони повинні перевозитися на підлозі автобуса в наморднику та на поводку. Дозволяється перевозити тварин в клітці або в сумці спеціально для цього призначеній на садінні поряд з власником тварини. Перевезення тварин має відбуватися в такій спосіб, щоб не заважати іншим пасажирам.
4. Допускається перевезення собак-супровідників сліпих. 
5. Перевізник може відмовити в перевезенні тварини без вказаної причини або коли в автобусі знаходиться вже більше 2-тварин. Водій може відмовити впускати тварину до автобуса ,коли вирішить, що це спричиняє загроза для інших пасажирів.
6. За перевезення тварини, стягується плата у розмірі 100% від вартості квитка, що дозволяє подорож в манежі, клітці, в сумці на колінах власника або на місці поруч з власником. У разі повної оплати квитка доступним для власника залишається друге місце поряд і простір під сидінням для тварини.
7. На рейсах до Великої Британії фірма АГАТ не дозволяє перевозити тварин.У разі необхідності перевезення незвичайних предметів (спортивний інвентар, музичні інструменти і т. д.) зв'яжіться з перевізником та узгодити деталі такого перевезення.

Пасажири, які не мають відповідних проїзних документів, наприклад, паспорта або посвідчення особи, діючої візи, свідоцтва щеплень, необхідних у тих країнах, які збираєтеся відвідати, ризикує отримати відмову у перетині кордону.

Батьки або опікуни зобов'язані забезпечити догляд дітям до 16 років, які подорожують самостійно – шляхом надання їм повнолітнього опікуна.
Батьки або опікуни, чиї діти подорожують самостійно, повинні заповнити документ "Формуляр АГАТ для перевезення неповнолітнього пасажира", який можна отримати в офісах продажу квитків АГАТ або завантажити, натиснувши на посилання декларація(). УВАГА!
Молодь у віці 16-17 років може подорожувати самостійно, без асистента. Тим не менш, необхідно заповнити в офісі продавця квитків, формуляр "Формуляр АГАТ для перевезення неповнолітнього пасажира". Молодь у віці 16-17 років може подорожувати самостійно, без асистента. Тим не менш, необхідно заповнити в офісі продавця квитків, формуляр "Формуляр АГАТ для перевезення неповнолітнього пасажира". Неповнолітній особі, яка подорожує без опікуна не надаються  цінові знижки у зв’язку її вік. Умовою перевезення автобусом  таких осіб  є купівля повністю оплачуваного квитка.
  1.Пасажир має право на безкоштовне провезення 2 одиниць багажу, основний (валіза, дорожня сумка, рюкзак) загальною вагою не більше 30 кг і загальними розмірами, що не перевищують 90 х 75 х 25 см. Пасажир крім основного багажу, має право на провезення 1 місця ручної поклажі вагою до 5 кг/
  2. Багаж приймається безпосередньо в автобусі, яким має бути перевезений. Перевізник на доказ прийняття багажу основного не підручного, видає пасажирові багажну квитанцію.
  3. Додатковий багаж можна брати лише по мірі вільного місця, щоразу це питання вирішує екіпаж автобуса. Перевізник може стягувати оплату за додатковий багаж. Тарифи щодо перевезення додаткового багажу вказані в розкладі руху на даний рейс .
4. Багаж що перевозиться у багажному відділенні повинен бути підписаний.
5. Перевізник може відмовити в перевезенні багажу, якщо він містить:
  а) речей, перевезення яких заборонено на підставі законів,
  б) речі небезпечні або здатні завдати шкоди особам або майну, зокрема, отруйні матеріали, їдкі, легкозаймисті, вибухонебезпечні, радіоактивні і т. д.,
  в) трупи людей і залишки людських трупів,
  г) речі, які з-за їх стану чи властивостей можуть бути під час перевезення пошкодженні або знищенні, якщо їх упакування є недостатнім, чи при відсутності необхідного упакування.
   У разі обґрунтованої підозри, перевізник може перевірити, що вміст багажу не містить предметів або матеріалів, зазначених у пункті. а), б), в) вище. У разі виявлення порушень, витрати пов'язані з перевіркою багажу, покладаються на пасажира. Якщо пасажир не зголошується до участі в перевірці багажу або не можливо знайти його, перевірка здійснюється в присутності осіб, запрошених на неї перевізником.
  6. Перевізник має право відмовити в прийнятті багажу, на даний рейс транспортного засобу, за вказаним маршрутом, якщо завантаження цього багажу могло б затримати відправлення даного рейсу.
7. Перевізник видає багажні пересилки власникові багажної квитанції при її поверненні і не зобов'язаний перевіряти чи особа , що пред’явила багажну квитанцію, має право для одержання даної пересилки.
8. Перевізник може видати пересилку багажу особі, яка не може пред’явити квитанцію на багаж, але може довести своє право на отримання даного багажу; якщо є сумніви, то перевізник може вимагати відповідних гарантій .
9. Відібрання багажу особою без застережень спричиняє закінчення терміну для складення претензій, збитку або пошкодження, поза випадками, передбаченими в законі.
10. Коли багаж залишається в автобусі перевізник чинить відповідно до положення про знайдені речі.
11. Перевезення тварин заборонено –виняток становлять собаки поводирі для сліпих людей.
12. За речі, які пасажир перевозить з собою під власним контролем, перевізник не несе відповідальності, хіба що збитки виникли з його вини.
13. Перевізник не несе відповідальності за втрату чи пошкодження грошей, цінних паперів і цінних предметів, зокрема, коштовносте або предметів, що мають наукову чи художню цінність, хіба що ці речі були прийняті на зберігання, або збиток виник внаслідок навмисних неправомірних дій або грубої недбалості перевізника чи його працівника.
14. Перевізник не несе відповідальності за пошкодження багажу пов'язані з транспортуванням в разі однієї з таких причин:
а) виступають зі сторони пасажира, але не виникли з вини перевізника,
б) коли випливають з властивостей товару,
в) внаслідок непереборної сили,
г) у випадку знаходження в багажі речей, заборонених при перевезеннях або прийнятих до перевезення на особливих умовах, 
д) відсутності, недостатності або дефекту упакування речей, які знаходяться у багажі, що зазнають у цих умовах пошкодження внаслідок їх природних властивостей, e) особливої податливості речей, що знаходяться у багажі, на шкоду в результаті вад або натуральних властивостей,
є) завантаження, розміщення або розвантаження багажу пасажиром,
 з) перевезення речей, які відповідно до закону чи угоди мають мати наглядача, якщо шкода виникла в результаті причин, якім мав запобігти наглядач.
15. Перевізник не відповідає за ушкодження багажу, маса і кількості якого не перевірена при наданні, а також якщо перевезений багаж без сліду ушкодження, хіба що заявник вимоги доведе, що збиток виник в період з моменту прийняття багажу перевезення до його видачі.
16. Пасажир, інвалід має право на безкоштовне перевезення інвалідних колясок або іншого необхідного обладнання.


Пасажирів просять з’явитися на зупинку за 15 хвилин до запланованого відправлення автобуса. Неявка пасажира на момент запланованого від'їзду розглядається, як відмова від поїздки. Автобус потрібного напрямку можна розпізнати по таблиці напрямку з логотипом "АГАТ" за лобовим склом. У періодах посиленого пасажирського руху, деякі курси можуть бути обслуговувані через  перевізників, що співпрацюють з АГАТОМ  . Автобус міститиме спрямовуючу табличку з логотипом АГАТ.  

На борту автобусів забороняється паління тютюну, споживання алкогольних напоїв та вживання наркотиків.

Втрата або пошкодження багажу це виняткова ситуація , тим не менш, варто знати, як слід вчинити в такій ситуації. Будь-які претензії, що стосуються багажу, в вантажному відсіку повинні бути представлені в момент його видачі безпосередньо особі, яка видала багаж. У разі втрати багажу, будь ласка, зв'яжіться з нами за номер телефону +48 81 884 01 30 .

У разі відмови від поїздки, (повернення дебіторської заборгованості) повернення коштів проводить каса, де квиток був придбаний, згідно наступних правил:
*квиток односторонній:
- більше 14 днів до поїздки,
– відрахування 10% від вартості квитка,
- від 14 до 3 дні до поїздки,
 – відрахування 25% від вартості квитка,
 - від 3 до 1 дня до поїздки,
 – відрахування 50% від вартості квитка,
- в день виїзду, перед годиною від'їзду,
 - відрахування 90 %вартості квитка
 * двосторонній квиток або Open (ВІДКРИТИЙ) :
- в разі повернення двостороннього квитка мають, застосування принципи як в разі одностороннього квитка, при цьому до уваги взята є тільки дата виїзду
 * квиток двосторонній – зворотній напрямок повернення коштів :
 - повернення для клієнта це різниця ціни двостороннього і одностороннього квитка, мінус вартість відрахування, залежно від дати повернення згідно з правилами як при односторонньому квитку
 * квиток двосторонній Open (Відкритий) зворотній напрямок повернення коштів:
 -повернення для клієнта це різниця в ціні квитка двостороннього і одностороннього за мінусом 10% вартості цієї суми.
 Якщо квиток був придбаний онлайн через наш сайт www.agat.eu або через безпосередній платіж до АГАТИ при поверненні квитка або відмови від поїздки слід обов'язково послати письмову інформацію на адресу електронної пошти (email) : anna@agat.eu із зазначенням номера рахунка для повернення суми, або встановлення іншої форми передачі грошей. Повернення здійснюється протягом 7 днів з моменту отримання письмового повідомлення.


Будь-які коментарі, відгуки і претензії прохання надсилати в письмовій формі :
  AGAT B.U.H.
  вул.Мікулінська (Mikulińska) 37, Мікулін (Mikulin)
 23-200 Красник
  e-mail: uwagi@agat.eu
  Тел.: +48/81/ 884 01 34  
   Fax: +48/81/884 01 40
 У разі, коли скарга пов'язана з претензіями про відшкодування збитків, необхідно додати оригінал квитка, а також оцінити вартість позову, подавши відповідні документи для перевірки вартість претензій.