"

ВАЖЛИВІ АДРЕСИ ТА ТЕЛЕФОНИ |

Номер банківського рахунку:
Bank PEKAO S.A..
30 1240 2395 1111 0010 1005 7554
Гаряча лінія
08:00 - 17:00
9.00-13.00
Tел.: + 48 (81) 884 41 09
Fax : + 48 (81) 884 48 55
ПОЛЬЩА КВИТКИ <-> УКРАЇНА

ВАЖЛИВІ АДРЕСИ ТА ТЕЛЕФОНИ

Продаж квитків І БРОНЮВАННЯ
НАЗВА АДРЕСА ТЕЛЕФОН Email
„AGAT” 27-400 Ostrowiec Św. ul. 3-go Maja 13 +48 (41) 265 39 78
ostrowiec@agat.eu
„AGAT” 39-400 Tarnobrzeg ul. Mickiewicza 11a/1 +48 (15) 823 59 20
tarnobrzeg@agat.eu
„AGAT” 24-100 Puławy ul. Lubelska 2C/4 +48 (81) 886 12 56
pulawy@agat.eu
„AGAT” 21-100 Lubartów ul. Rynek 1/12 +48 (81) 854 61 97
lubartow@agat.eu
„AGAT” 20-082 Lublin ul. Świętoduska 20/2 +48 (81) 532 07 90, +48 (81) 532 86 97
lublin@agat.eu
„AGAT” 23-200 Kraśnik ul. Lubelska 29 +48 (81) 884 48 55, +48 (81) 825 06 96
krasnik@agat.eu
„AGAT” 40-031 Katowice ul. P. Skargi 4 +48 (32) 229 83 22
katowice@agat.eu
МАРКЕТИНГ, оренда, СПІВРОБІТНИЦТВО
ПРІЗВИЩЕ ТА ІМ'Я АДРЕСА Email Gadu-Gadu
Kuśmierzak Artur +48 (81) 884 01 34 artur.k@agat.eu
Serafin Krzysztof +48 (81) 884 01 44 krzysztof@agat.eu
Piętal Sylwia +48 (81) 884 01 37 sylwia@agat.eu
Ukhanov Oleksiy +48 691 240 950 olek@agat.eu
ТРЕНЕР ЛІНІЙ SERVICE
ПРІЗВИЩЕ ТА ІМ'Я АДРЕСА Email Gadu-Gadu
РЕЙСИ Австрія +48 (81) 884 01 42 agata@agat.eu
РЕЙСИ Греція +48 (81) 884 01 32 renata@agat.eu
РЕЙСИ Велика Британія +48 (81) 884 01 45 agnieszka.b@agat.eu
РЕЙСИ Бельгія +48 (81) 884 01 45 agnieszka.b@agat.eu
РЕЙСИ Німеччина +48 (81) 884 01 45 agnieszka.b@agat.eu
РЕЙСИ Швейцарія +48 (81) 884 01 42 agata@agat.eu
РЕЙСИ Італія +48 (81) 884 01 42 agata@agat.eu
РЕЙСИ Словенія +48 (81) 884 01 42 agata@agat.eu
РЕЙСИ Україна +48 691 240 950 olek@agat.eu
ФІНАНСИ ВІДДІЛ - БУХГАЛТЕР
ПРІЗВИЩЕ ТА ІМ'Я АДРЕСА Email
Pikula Anna +48 (81) 884 01 33 anna@agat.eu
Jakubowska Iwona +48 (81) 884 01 35 iwona@agat.eu
EMERGENCY NUMBERS / ТІЛЬКИ В АВАРІЙНИХ ВИПАДКАХ
Будь ласка, не використовуйте ці номери в робочий час нашого офіса в Красніку,тобто:
понед. – п’ятн.: 8.00-17.00
субота : 9.00 -13.00


Телефон аварійний не використовується для резервування квитків, а також для відмови від поїздки. Телефон аварійний, обслуговується співробітниками компанії Агат,що дозволяє Вам зв'язатися з нами у виняткових випадках, наприклад, коли Ви хочете дізнатися про затримку автобуса або у разі, коли спізнюєтесь на рейс нашого автобуса.

НАЗВА ТЕЛЕФОН
Аварійний +48 691 240 950
Аварійна лінія українська +48 691 240 950
Аварійна лінія українська + 48 693 920 750